«Мовленнєвий ярмарок» до Дня української мови та писемності

Любити, шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято — День української писемності і мови. В цей день у навчальних закладах традиційно проводяться різноманітні заходи. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності. У цей день зазвичай пишуть диктанти, проводять тематичні вікторини та олімпіади з української мови. У нашому закладі відбувся мовленнєвий ярмарок, на якому діти ділилися один з одним потішками, забавлянками, загадками, народними піснями та іграми. В нагороду за знання фольклору отримували бублики, печиво, гарний настрій.

Всі учасники залишилися під великим враженням від ярмарку. Шануймо нашу мову і пошанованні будемо іншими!

Група №8: