Причини негативних реакцій у дитини на дитячий садок

• Коли батьків немає поряд, дитина не лише почувається дискомфортно, а й небезпечно. А безпека — це базова потреба людини після втамування спраги й голоду.

• Спричинити дискомфорт у дитини можуть і побутові умови. Удома в неї інші правила, звич­ки, їжа тощо. Медичній сестрі, практичному психологу, вихователю варто заздалегідь дізна­тися про ці особливості.
  • Навіть попри зрілий вік і досвід виховання інших дітей, не всі батьки обізнані з особливос­тями дитячої психології. Тож часто під час адаптації дитини поводяться неправильно і в та­кий спосіб загострюють проблему.
  • Довгий час на пострадянському просторі медичним працівникам не були доступні знання про психосоматичні захворювання. Через це нині вони іноді не можуть відрізнити їхні симп­томи від інших захворювань. Тож до знайомства з «новачками» у групах проконсультуйтеся із практичним психологом і дізнайтеся особливості проблематики.

Медична сестра дошкільного закладу №8, 2018