З 3 по 7 вересня в ЗДО був проведений «Олімпійський тиждень». Під час заходу було проведено багато цікавих та змістовних ігор, занять, на яких діти показали свої знання, вміння і навички.

Щодня проводились такі заходи як: ранкова гімнастика на свіжому повітрі, гімнастика пробудження, яка проводилась вихователями груп, заняття з фізкультури на спортивному майданчику і спортивному залі. Педагогами закладу були проведені рухливі ігри у межах блоку «У країні веселої гри». З дітьми проводилися бесіди «На зарядку вставати», «Олімпійські символи», «Історія Олімпійських ігор».

7 вересня 2018 року музичним керівником та інструктором з фізкультури була організована і проведена музично — спортивна розвага «На осінньому городі».

Цікаві завдання, вправи під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей до активної участі.