Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2017 році становила 16 321,56 грн.

На 1 вересня 2018 року дошкільний заклад буде набирати таку кількість дітей:

• 2 групи ранього віку (3-й рік життя) 2015 р.н.
  • 1 група молодшого віку (4-й рік життя) 2014 р.н.
  • 1 група середнього віку (5-й рік життя) 2013 р.н.

Розвага до Дня матері

День матері — прекрасна можливість приділити увагу своїм матусям, бабусям, зігріти їх теплом, в якому вони так потребують.

Свято спрямоване на вшанування найголовнішої та найріднішої на світі людини, берегині роду – Мами.

Це стародавнє, як світ, свято відзначалося ще задовго до впровадження християнства. Наші пращури – дайбожичі – відзначали свято Лади – богині весни, радості, шлюбу, покровительки дівоцтва і материнства. Пізніше травень назвали місяцем Матері Божої. З давніх-давен уважається, що Діва Марія – покровителька нашого славного козацтва й України. День Матері припадає на другу неділю травня. У цей день відбуваються богослужіння за здоров’я матерів. У весняний період, а точніше, через два тижні після Великодня, відзначається День жінок-мироносиць, що ще раз підтверджує значущість святкування Дня Матері саме в цей час.