Патріотичне виховання дитини в сім’ї

Дитина патріот

Патріотичне виховання не потребує від батьків надмірних зусиль, достатньо лише самим поводитись відповідно до тих мораль-но-патріотичних норм, яких би ви хотіли, щоб дотримувалась ваша дитина.

Спробуйте виконати такі рекомендації:

• Ідучи вулицею, повідомте дитині її назву, розкажіть про історичні пам’ятки, які на ній розташовані, про походження назви вулиці.
  • Відвідайте історичний музей, обов’язково обговоріть отримані враження з дитиною.
  • Провідайте найстарших членів вашої родини. Попросіть їх розповісти про історію вашої родини, країни, учасниками якої вони були.
  • Погуляйте вулицями рідного міста, а ввечері попросіть дитину намалювати свої враження. Зберіть ці малюнки у книжку про рідне місто. Через деякий час перегляньте її, згадайте про ваші враження.
  • Разом висадіть квіти, дерева. Доглядайте за ними разом із дитиною.
  • Знайомте дітей зі звичаями та традиціями рідного краю.
  • Вечорами заспівайте українську пісню, прочитайте казку про мудру дівчину, сміливого Котигорошка, рішучих українських козаків.
  • Передивіться мультфільми про українських козаків, розкажіть про них.

Щиро зичу вам, щоб наші діти, зростали гідними синами і доньками рідного міста, країни. Плекаючи в дітей почуття любові до Батьківщини, дорослі повинні й самі лишатися гідними громадянами України!

А ще, звичайно, і нам, дорослим, іноді потрібно оновлювати свої знання про рідну країну, місто.