Виставка міні-музей «Родинний скарб»

З метою формування бережного ставлення до старовинних речей ,що є частиною матеріальної культури народу у старших групах організовані міні музеї-виставки «Родинний скарб» у яких представлені предмети побуту, старовинні фотографії,пам’ятні знаки.

Група №4:
  • Вишитий рушник 1936 року — використовувався Стадником Ростиславом Федоровичем 1929 року в школі с.Тучин Гощанського району — діти перед молитвою «Отче наш» завжди мили та витирали руки.
  • Вишита сорочка 1947 року Ростислава Стадника, якого 18.04.1950 року у Львові (навчався у Львівському політехнічному інституті) затримали працівники КДБ. 26.04.1951 року його етапували зі Львова у Воркуту — з собою він взяв цю сорочку і рушник, який вишивала його мама, Олена Миколаївна.
  • Сорочка полотняна з с.Ситники Черкаської області 1910 року Корсунь-Шевченківського р-ну.
  • Годинник механічній (вже не йде, бо немає запчастин) 1960 року — подарунок шахтарів з м.Воркута, Комі, Росія.
 Родинні скарби групи №7:

Група №8: