Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2017 році становила 16 321,56 грн.

На 1 вересня 2018 року дошкільний заклад буде набирати таку кількість дітей:

• 2 групи ранього віку (3-й рік життя) 2015 р.н.
  • 1 група молодшого віку (4-й рік життя) 2014 р.н.
  • 1 група середнього віку (5-й рік життя) 2013 р.н.

День соборності України

У далекому січні 1919 року на Софійському майдані в Києві тодішній голова Директорії Володимир Винниченко привітав українців із великою подією — прийняттям Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Минуло вже майже століття від тієї події, утім вона настільки важлива для українського народу, що день об’єднання двох республік у єдину соборну державу нині вважають національним святом і відзначають на належному рівні.

Сьогодні, 22 січня 2018 року, для дітей середніх та старших груп були проведені заняття «Єдина навіки країна», під час яких дітей ознайомили з поняттями «соборність», «незалежність», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності створили власні сюжети на тему «У серці кожної дитини живе любов до України». Кращі роботи були виставлені на однойменній виставці художніх робіт закладу.

Група №4:

Група №5: