Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2017 році становила 16 321,56 грн.

На 1 вересня 2019 року дошкільний заклад буде набирати таку кількість дітей:

Які документи потрібні для вступу дитини у ДНЗ

З 3 червня 2013 року в м.Рівному запроваджено загальну міську електронну реєстрацію дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади.

Для вступу дитини у дошкільний навчальний заклад батькам необхідно підготувати і подати наступні документи:

Зареєструвати дитину можуть батьки самостійно на сайті управління освіти www.rosvita.rv.ua або за допомогою реєстратора в навчальному інформаційно-інноваційному центрі (приміщення ЗОШ № 1 за адресою вул. Литовська, 11).

Зарахування дітей в дошкільні навчальні заклади з 1 січня 2014 року здійснюється керівником закладу лише відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором.