Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2017 році становила 16 321,56 грн.

На 1 вересня 2018 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

Які документи потрібні для вступу дитини у ЗДО

З 3 червня 2013 року в м.Рівному запроваджено загальну міську електронну реєстрацію дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади.

Для вступу дитини у дошкільний навчальний заклад батькам необхідно підготувати і подати наступні документи:

Зареєструвати дитину можуть батьки самостійно на сайті управління освіти www.rosvita.rv.ua або за допомогою реєстратора в навчальному інформаційно-інноваційному центрі (приміщення ЗОШ № 1 за адресою вул. Литовська, 11).

Зарахування дітей в дошкільні навчальні заклади з 1 січня 2014 року здійснюється керівником закладу лише відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором.

Правила прийому дітей у ЗДО №46

Для зарахування дитини у заклад необхідно пред’явити:

• документ, який засвідчує особу із зазначенням місця проживання;
  • заяву батьків, або осіб, які їх заміняють;
  • У медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
  • копію «Каpти профілактичних щеплень», завірену у поліклініці;
  • свідоцтво про народження дитини (ксерокопія);
  • документ, який підтверджує статус пільгової категорії сім’ї (ксерокопія);
  • направлення з управління освіти (у санаторні групи);
  • оформлення Типового договору про спільну діяльність ЗДО та батьків, або осіб, які їх заміняють.