День української писемності та мови

9 листопада — День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

Традиційно, до цього дня в нашому закладі  пройшло свято «Моє диво калинове,  кохана українська мово!». Особлива атмосфера національної єдності панувала цього дня у дошкільному закладі.

«Мово лебедина, ти одна єдина!

Ти, як соловейка пісня у гаю.

Мова калинова, дивна загадкова.

Рідну свою мову я люблю!», — такі слова злітали з вуст вихователів та малюків під час свята.

Напередодні свята старші дошкільники відвідали бібліотеку, де їх ознайомили із початком писемності людства, творцями  та послідовниками писемної  української мови.