Посвята в козачата, група №8

Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже свято — це веселощі, радість та щастя.

На передодні великого свята Покрови, Дня захисника України та Дня українського козацтва Діти із завмиранням серця чекають подібні заходи і з ентузіазмом беруть в них участь.

У дошкільному закладі 10, 11, 12, 13 жовтня буде проведено музично-патріотичне свято «Посвята дошкільнят у козачата» у якому візьмуть участь вихованці та батьки.

Першими розпочали посвяту вихованці групи №8 «Вербиченька», які вручили коровай гостям та привітали їх віршами та хореографічними композиціями. Діти та їх батьки показали свою силу, вправність, витривалість та спритність. Додали святу українського колориту та магнетизму народні ігри, приказки, прислів’я. В кінці свята діти були нагороджені відзнаками «Справжній козак».

Такі українські традиційні свята прилучають дітей до джерел національної історії, сприяють патріотичному вихованню, осмисленню себе, як частини великого українського народу, пробуджують національну свідомість, загартовують дітей фізично та морально.