Десятого жовтня у дитсадках має бути тепло

У дитсадках, школах та лікарнях розпочинається опалювальний сезон. Котельні, які обслуговують згадані заклади, будуть запущені вранці 10 жовтня.

Сьогодні, 9 жовтня, міський голова Рівного Володимир Хомко підписав розпорядження про початок опалювального сезону для дитячих садків, шкіл і медичних установ. Відповідно до цього розпорядження, котельні, які обслуговують згадані заклади, будуть запущені завтра вранці, тобто 10 жовтня.

Поряд з початком опалювального сезону у дитячих садках, школах, і медичних установах, прийнято рішення про відновлення з 10 жовтня гарячого водопостачання на території всього міста Рівного.

Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

За повідомленням «Рівне Вечірнє»