Міжнародний день миру

21 вересня увесь світ відзначає Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців.

Свято було започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1981 році. Двадцять років потому Генасамблея одноголосно прийняла рішення щорічно відзначати День миру як день відмови від насилля та день припинення вогню.

У цей день всім державам, які беруть участь у збройних конфліктах, пропонується скласти зброю і припинити військові дії.

Уряди різних країн повинні усвідомити глобальне значення Міжнародного дня миру, а ми для початку маємо навчитися жити в мирі одне з одним. Мир для найменших громадян України починається з привітної посмішки, теплоти та доброзичливості педагогів, відчуття безпеки і комфорту, яким вони щоденно оточені в дитячому садку.

В дошкільному навчальному закладі пройшла символічна хода миру. Взявшись за руки, діти приєднали свої зусилля для збереження миру. Також з допомогою вихователів з паперу виготовлено голубів миру.