На 1 вересня 2021 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

Збір урожаю

Кожна пора року особлива по-своєму. Осінь зустрічає нас багатим урожаєм. У садах дозріли яблука і виноград, груші. На городах виросли морква, картопля, гарбузи, капуста та багато інших овочів.

Сьогодні ми розповіли  малюкам  про перші ознаки осені,  прочитали якою буває осінь, загадали загадки, пограли в ігри: «Розвеземо по коморах», «Що потрібно для борщу?», «Який на смак?». Під час прогулянки з старшими дошкільнятами  ми займалися господарськими турботами: збором урожаю. Діти вдало попрацювали на своїх городах та квітниках. Весь урожай малята  передали на харчоблок. Звісно, дорослі приготують смачні страви, діти будуть залюбки ласувати ними.
Всі діти отримали великий заряд позитивних емоцій і сфотографувалися на згадку  про цей день.