З 04.09. 08.09.2017 року у ДНЗ пройшов «Олімпійський тиждень». Олімпійський тиждень — це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

В рамках цього заходу кожного ранку проводилася єдина ранкова зарядка, у якій приймали участь усі діти дошкільного закладу. Проводилися бесіди на теми «Олімпійські символи — прапор, олімпійський вогонь, церемонії ігор», «Історія Олімпійських ігор». Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.
Проведення олімпійського тижня подарувало позитивний емоційний заряд.

Переглядів: 2 508