Як організувати безпечну прогулянку на природі

• Детально продумайте маршрут прогулянки.

• Дізнайтеся, які отруйні рослини поширені у вашому регіоні та в тій місцевості, куди збирає­теся йти.
  • Подбайте про достатній запас питної води. її кількість має перевищувати норму можливого споживання. Зважайте на тривалість запланованої прогулянки.
  • Візьміть із собою аптечку. Мінімальний її склад: бинт, стерильні серветки, пластир бактери­цидний, перикис водню, 5%-вий спиртовий розчин йоду, 1%-вий розчин брильянтового зе­леного, активоване вугілля, знеболювальні ліки (парацетамол, ібупрофен тощо), протиалергійні засоби (діазолін тощо), охолоджувальний пакет, ножиці.
  • Подбайте, щоб одяг дитини для прогулянки захищав її від контакту з отруйними рослина­ми — кофтинка має бути з довгими рукавами, штанці — із цупкої тканини тощо.
  • Ознайомте дитину з основними правилами поведінки:
    • не відходити далеко від дорослих;
    • не збирати й не куштувати ягоди та гриби;
    • не торкатися та не зривати квітів і трав.