На 1 вересня 2021 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

Випускний

Весело всміхається травень. А у дошкільному навчальному закладі №46 радісно і сумно водночас, адже  садочок проводжає у самостійне шкільне життя своїх шістдесят випускників. Діти обох старших груп «Калинонька » та «Теремочок» прощалися з садочком, у якому провели чотири щасливі та безтурботні роки. Гарно прибрана зала, схвильовані гості, дівчатка і хлопчики у вишуканому вбранні – усе це створювало святкову та зворушливу атмосферу.

Діти співали про своє щасливе дитинство, про улюблених вихователів, які стали їм другими мамами, танцювали, грали цікаві ігри. Привітати майбутніх школярів прийшли найменші дітки, які подарували усім присутнім веселий таночок.

Наприкінці свята виступила завідувач Матвійчук Ніна Петрівна , яка привітала випускників та їх батьків, побажала міцного здоров’я, терпіння, удачі та мирного неба. З уст батьків також прозвучало багато теплих та вдячних слів на адресу адміністрації закладу, вихователів помічників вихователів, всього персоналу дошкільного закладу, які піклувалися про дітей.

Окрасою свята стало масове підняття гелевих кульок, яких дошкільнята пустили у чисте блакитне небо. Окремі діти зі сльозами прощались зі своїм садочком. Можливо, це саме їх кульки ще довго майоріли різними кольорами у блакитному небі.