День авіації та космонавтики

З моменту першого польоту в космос минуло лише 56 років – мізерний період порівняно з нескінченістю Всесвіту. Але людина за земні півстоліття зуміла вийти у відкритий космос, висадити свій десант на місяці, відправити в космічний простір десятки диво-апаратів, що виконують роль очей і вух людства на орбітах далеких планет. Не знайшли люди лише одного – планети здатної замінити для проживання Землю. Тому ми зобов’язані дбайливо ставитися до свого єдиного дому матері-Землі.

Вихователі нашого закладу розпочали розповідь дошкільникам про космос з опису нашої рідної планети. Пояснили, що Земля – велика і кругла, на ній є моря і океани, гори і ліси, вона розміщена в космосі разом з іншими тілами, а всі разом вони утворюють безкінечний Всесвіт. Для ліпшого засвоєння космічних знань ми пропонували дітям такі творчі завдання: розфарбовування тематичних розмальовок, складання пазлів, мозаїки, будування космічних споруд із будівельних конструкторів.