Екскурсія до бібліотеки

Сучасний світ майже нівелював традиційне телебачення, настільні ігри, безпосереднє, близьке спілкування, частково книги, навіть бібліотеки стали електронними та віртуальними. Інтернет, обчислювальна техніка, глобальна павутина, різні гаджети та планшети заполонили все навколо. Все одно люди продовжують ходити в традиційні бібліотеки, які і зараз є незамінним поки джерелом знань, емоцій, навчання і досвіду.

20 та 21 березня вихованці старших груп закладу відвідали бібліотеку. Екскурсію провела бібліотекар Вікторія Василівна, вона розповіла про чарівну кімнату, яка називається бібліотекою. Повторили правила поводження з книгою, нагадала про історію створення книги, запропонувала познайомитися з біографією та творами К. Чуковського, провела перегляд дитячих книг: «Айболить», «Плутанина». Діти подивилися виставку — знайомство «Чарівний ланцюжок — цікавих книжок»