Найввічливіший день у році

Найввічливіший день у році — 11 січня. Цього дня відмічається всесвітній день «спасибі».

Ми чудово розуміємо значення гарних манер, їх необхідність у повсякденному житті, але найчастіше ми висловлюємо подяку ніби мимохідь, не замислюючись про її значення. А між тим слова подяки мають дивовижні властивості, але вимовляти їх не можна, коли людина знаходиться у роздратованому стані. Психологи вважають, що слова вдячності — це знаки уваги, вони є усними «погладжуваннями» і здатні зігріти своїм теплом.

Ми кожного дня говоримо один одному «дякую», тому важливо пам’ятати, що справжня вдячність — це лише та, що йде від чистого серця.