Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2017 році становила 16 321,56 грн.

На 1 вересня 2019 року дошкільний заклад буде набирати таку кількість дітей:

День Святого Миколая

Усі діти з нетерпінням чекають у грудні Дня Святого Миколая. Це перше з низки новорічних свят, яке дарує дітям подарунки та відчуття передноворічної атмосфери. Святий Миколай — символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною протягом року.

Якщо дитина робить щось гарне — він радіє, якщо погане-засмучується. І гарні вчинки, і погані Святий Миколай записує у спеціальну книгу, а у ніч на 19 грудня Святий Миколай приходить до кожної дитини і кладе їй під подушку подарунки. Якщо разом з подарунком дитина отримує маленьку різочку — це попереджувальний знак, що дитині варто задуматись над своєю поведінкою, щоб наступного року не залишитись зовсім без подарунка від Святого Миколая.