Як правильно використовувати вушні краплі

%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%bf%d0%bb%d1%96-%d0%b2-%d0%b2%d1%83%d1%85%d0%be

• Ретельно помийте руки з милом.

• Обережно очистіть вушну раковину вологою м’якою тканиною або ватним там­поном.
  • Флакон з вушними краплями потримайте в руці протягом кількох хвилин, аби на­гріти їх до температури тіла людини.
  • Якщо вушні краплі мають форму суспензії, попередньо потрясіть флакон протягом 10 с.
  • Перевірте накінечник піпетки вушних крапель, аби впевнитися, що на ньому не­має тріщин.
  • Переверніть флакон вушних крапель накінечником піпетки вниз.
  • Нахиліться або ляжте на бік так, щоб хворе вухо було зверху. Відтягніть вухо назад і вверх (дітям віком до трьох років — назад і донизу), щоб відкрити слуховий про­хід.
  • Закапайте потрібну кількість крапель у вухо.
  • Обережно натисніть виступ на вушній раковині, який знаходиться спереду від отвору зовнішнього слухового проходу. Таким чином краплі потраплять у слуховий прохід.
  • Тримайте голову нахиленою або залишайтеся лежати в положенні на боку протя­гом кількох хвилин, чи вставте ватний тампон у вухо.
  • Промийте теплою водою накінечник піпетки вушних крапель, після чого одразу закрийте флакон кришкою.
  • Помийте руки після використання лікарського препарату.

За матеріалами сайту Доктора Комаровського spravka.komarovskiy.net