День музики

День музики святкують не тільки композитори, музиканти, загалом всі ті, хто професійно пов’язав своє життя з музичним мистецтвом, а й всі ми, хто просто любить музику і життя без неї не представляє. Музичний керівник нашого дошкільного навчального закладу Абатурова Вікторія Миколаївна організувала для дітей заняття- розвагу «Подорож на планету барвистої музики», де ознайомила дітей з музичними інструментами, з різновидами музичних творів, жанрів тощо.

До малят завітала Королева музики, яка подарувала чарівний Скрипковий ключ, що відкриває двері у світ музики. Разом з нею грали у музично-дидактичні ігри: «Музичне лото», «Наш оркестр», «Сходинки», «Дзвоники дзвенять», «Відгадай: на чому граю?», «Тихо — голосно співаємо», «Веселий бубон».

%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c-%d0%bc%d1%83%d0%b7%d0%b8%d0%ba%d0%b8-10Діти виконали свої улюблені пісні «Музична країна» (М. Лисенка) та «Сім нот» (А. Мігай)

У кожного своя улюблена музика, яка змушує плакати і радіти, дозволяє замислитися про сенс життя і буття. Музика — взагалі — найсильніший інструмент впливу на психіку людини. Музикою потрібно насолоджуватися, її потрібно слухати і розуміти, тоді і жити стане простіше і люди стануть добрішими.