Протягом тижня вихованці знайомилися з історією Олімпійських ігор, із кодексом учасників змагань, із принципами олімпійського руху, змагалися між собою.

Олімпійські ігри — це змагання в силі, витривалості та вправності. Протягом тижня кожного дня діти змагалися у бігу на 10 м, стрибки у довжину, метанні, перетягуванні канату.

В гості до малят завітали випускники ДНЗ Єва Захарчук, яка займається художньою гімнастикою та Артем Єлинець, котрий займається кунг-фу. Вони презентували своє вміння та досягнення в обраному спорті.

Майстер-клас з баскетболу провів майстер спорту Іван Бартош, гравець БК-93 «Пульсар» та «Черкаські мавпи».

Завершився Олімпійський тиждень спортивними змаганнями між командами старших груп. Вихованці показали свою фізичну підготовку під час цього заходу. Вони виявили добрі знання про Олімпійські ігри та різноманітні види спорту, спритно виконували вправи. Діти зрозуміли, що у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська  висота і щоб її досягти треба мати велике бажання та віру у свої власні сили.

Проведення Олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд.