Дитячий садочок зустрічає малят

1 вересня - заставка

Колектив закладу щиро вітає з Днем знань кожну родину, у якій є ті, хто навчається та навчає.

Все починається з дитинства. У кожного є два береги: той, від якого людина відпливає, і той, до якого вона неодмінно має пристати. На цій довгій дорозі зустрічається чимало інших: береги надії, береги любові, береги віри. Однак де б не зупинилася людина, їй неодмінно світитиме той найперший берег — берег дитинства. А свої перші свідомі кроки кожна дитина починає з першої сходинки берега дитинства — дитячого садка.

Щороку до дитячого садочка приходять нові вихованці. От і цього року педагогічний колектив радо зустрічає діток.

У старших групах в цей день ознайомили з найвідомішими містами, найбільшими річками України на заняттях «Україна — моя Батьківщина».