Як правильно застосовувати репеленти

Комар

• Перш ніж застосовувати репелент для захисту дитини від комарів, проведіть тест — нанесіть трохи на внутрішній бік ліктьового або колінного суглоба. Якщо протягом доби на шкірі не з’явиться почервоніння, подразнення, свербежу, не буде сльозотечі, негативної реакції на запах — засіб придатний для використання.
  • Креми, гелі тощо наносьте легкими рухами, не втираючи їх у шкіру.
  • Не наносьте репелент на обличчя та руки дитини — бігаючи, вона пітнітиме, і засіб ра­зом із потом може потрапити в очі або до рота. Також дитина може облизати пальці — тоді репелент опиниться в шлунку.
  • Намагайтеся максимально обробити репелентом дитячий одяг, зокрема і головний убір, а не шкіру.
  • У жодному разі не перевищуйте допустиму частоту застосування засобу, зазначену в ін­струкції.
  • Ураховуйте, що в дощ за підвищеного потовиділення та під час купання репелент зми­вається.
  • Не користуйтеся парфумерними засобами, перебуваючи з дитиною на природі, — вони дуже часто приваблюють кусючих та кровосисних комах.
  • Будьте готові до того, що доведеться спробувати декілька засобів, перш ніж доберете оптимальний для вас і дитини.