Гігієнічні вимоги до дитячого одягу та взуття

Дитина взуття 2

• Для дітей віком до 3-х років одяг першого та другого шарів має бути лише з натураль­них тканин.
  • Для дітей віком від 3-х до 7-ми років одяг першого шару також має бути лише з натуральних тканин, одяг другого шару — з натуральних, штучних та змішаних тканин. Вміст натурального волокна в останніх має бути не менше 50%.

Дитина взуття

• Для дітей віком до 3-х років панчохи та шкарпетки заборонено виготовляти з хімічних волокон. Для дітей віком від 3-х до 7-ми років для виготовлення таких виробів дозволено використовувати пряжі змішаних волокон — 50% натуральних і 50% хі­мічних.
  • Одяг першого і другого шарів, який використовують епізодично (купальні, карнавальні, бальні й театральні костюми), можна виготовляти із синтетичних та штучних матеріалів.
  • Для виготовлення устілки та підкладки відкритого та закритого взуття для дітей ві­ ком до 7-ми років необхідно використовувати лише такі натуральні матеріали, як шкіра для підкладки, трикотажні тканини.
  • Для верхнього шару літнього взуття для дітей віком від 3-х до 7-ми років можна використовувати штучні та синтетичні матеріали, для дітей віком від 1-го до 3-х років — лише за умови застосування підкладки з натуральних матеріалів.
Переглядів: 1 093