Поради щодо оптимізації діяльності мозку дитини

Розумна дитина
Права півкуля мозку, яка контролює прояви ініціативи, творчості й уяви, відповідає за сприймання кольорів, музики і відчуття ритму, неймовірно чутлива. І вона активізується лише за певних умов. Тож процес навчання дитини має стати сценою, де перші ролі гратимуть почуття й уява, а всю інформацію подаватимуть й засвоюватимуть в ігровій формі.

Атмосфера любові, доброзичлива усмішка, ігри, відсутність емоційного напруження і глибоке розслаблення — важливі умови для успішних занять із дітьми!

Готуючи дитину до школи, дорослим необхідно засвоїти низку беззаперечних тверджень:

• Добре влаштований мозок вартий більшого, аніж добре наповнений мозок.
  • Нерухома дитина не навчається. Будь-яку нову інформацію дошкільник має закріплювати через рух.
  • Розумна дитина 2

• Лінощі дитини — це сигнал про негаразди в педагогічної діяльності дорослого, зокрема недоцільність обраної методики роботи з дитиною.
  • Використання кінезіологічних вправ на гармонізацію взаємодії півкуль мозку сприятиме успішному навчанню дітей навіть із мозковими дисфункціями.
  • Жити для дитини і діяти разом з нею — це головне правило батьків, які прагнуть, аби їхня дитина була всебічно розвиненою та щасливою.