Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2019 році становила 19 484 грн.


Увага!

На 1 вересня 2020 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

  • 2 групи дітей 3-го року життя
  • 1 групу дітей 4-го року життя
Реєстрація на чергу в ДНЗ

Управління освіти м.Рівне

Інфоцентр управління освіти

Матеріали вчителям та учням

Архів

17 лютого у світі святкують День спонтанного прояву доброти

Любов до дитини 1

День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day) – одна з нещодавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій. Воно має загальносвітове значення, його святкують незалежно від громадянства, національності і релігійних переконань.

Цього дня, закликають організатори, потрібно намагатися бути добрим до всіх. Причому не просто добрим, а добрим безмежно й безкорисливо, до божевілля.

При цьому людина не має очікувати вдячності за свою доброту та чекати нагороди навзаєм. Хороші справи самі по собі мають приносити вам задоволення, саме такою є справжня доброта.

День спонтанного прояву доброти – це ще один привід сказати «люблю» своїм близьким, безкорисливо допомогти незнайомим людям. Якщо ви ще думаєте, що саме доброго зробити, ось вам кілька підказок. Відвезіть свої іграшки в дитячий будинок. Заплатіть за когось у громадському транспорті. Поступіться комусь чергою. Надішліть своїм батькам листівку зі словами любові. Допоможіть волонтерам фінансовою або іншою пожертвою для бійців, які захищають нашу країну на сході. Провідайте поранених у місцевому госпіталі. Підтримайте родину загиблого на фронті воїна. Зробіть каву колезі по роботі. Подаруйте цукерку водію громадського транспорту. Зробіть добру справу – і ви побачите, як легко подарувати гарний настрій тим, хто нас оточує. І приємно.

Любов до дитини 2

Переглядів: 497

Залишити коментар

Ви повинні зайти щоб залишити коментар

Що відбулося у ДНЗ:
Заходи, присвячені до Першого вересня
Свято осені
Посвята в козачата
Конкурси, що проводяться у садочку
Патріотичне виховання у садочку
Традиційний день іменинника у садочку
Рубрики