На 1 вересня 2021 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

День здоров’я

Один раз на місяць у нашому закладі проводиться День здоров’я, основна мета якого – формування навичок здорового способу життя, розвиток рухового апарату, вправляння у спритності, силі, кмітливості. Заняття в цей день не проводяться. Зранку — ігри середньої рухливості (під час прийому дітей), ранкова гімнастика, заняття з фізкультури, бесіди про здоровий спосіб життя тощо. Упродовж дня різноманітні змагання в іграх та вправах спортивного характеру, іграх-естафетах, виконання фізичних вправ (біг, стрибки, метання, лазіння), рухливі ігри тощо.

Все це сприяє розвитку доброго настрою упродовж дня. Виховує увагу, дружбу, чесність,взаємодопомогу, чемність, повагу один до одного.

Група №8

Нагодуємо Лісовичка корисною і різноманітною їжею