На 1 вересня 2021 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

Мовленнєвий ярмарок

Дошкільники знають-щоб повідомити дорослим про свої бажання, потрібно скористатися мовою. Немовлята «розмовляють» із батьками у власний спосіб.

На планеті Земля є близько двухсот держав. Кожна – має державну мову. При цьому кожну країну населяють люди різних національностей. Аби розуміти одне одного, крім рідної мови, вони мають знати мову країни в якій живуть.
День української писемності та мови ми відзначаємо 9 листопада починаючи з 1997 року.

Цього дня педагоги провели такі заходи : тематичні заняття «Подорож у країну мови»; «Я – українець»; читали вірші про мову, ознайомилися з творами українських письменників,пригадали скоромовки, чистомовки, прислів’я.

Група №3

Група №4