Коли ви думали, що я не дивився…

Дитина дивиться

«Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас. Виховуйте себе».

(Англійське прислів’я)

• Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви повісили мій перший малюнок на холодильник, і я негайно захотів намалювати інший.

• Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви нагодували бездомну кішку, і я дізнався, що добре бути добрим до тварин.
  • Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви спекли мій улюблений пиріг для мене, і я дізнався, що в житті навіть дрібниці можуть бути дуже особливими.
  • Коли ви думали, що я не дивився, я почув, що ви молилися, і я дізнався, що є Бог, з яким я можу говорити завжди, і я вчився довіряти Богу.
  • Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви приготували страву і віднесли її хворому другу, і я дізнався, що всі ми повинні допомагати і піклуватися одне про одного.
  • Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви віддаєте час і гроші, щоб допомагати людям, у яких нічого немає, і я дізнався, що ті, у кого є щось, повинні допомагати тим, у кого немає нічого.
  • Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, як сльози текли з ваших очей, і я дізнався, що іноді речі можуть заподіювати біль, і плакати — це нормально.
  • Коли ви думали, що я не дивився, я витягував більшість життєвих уроків, які необхідні, щоб бути хорошим і успішною людиною, коли я виросту.
  • Коли ви думали, що я не дивився, я дивився на вас і хотів сказати: «Спасибі за все, що я бачив, коли ви думали, що я не дивився!».