Тиждень права

Тиждень права заставка

Згідно Конституції України найвищою соціальною цінністю є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Перед працівниками дошкільних установ стоїть завдання ознайомити дітей з їхніми правами та обов’язками, навчити захищати себе від несправедливості.

З цією метою в нашому ДНЗ проходить Тиждень врава: проводяться заняття, бесіди на тему «Права та обов’язки людини», організовуються та проводяться тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (конкурси, ігри та змагання з правового виховання).

Вихователі всіх вікових груп поповнили свої надбання іграми з правового виховання, виготовленими власноруч. Вихователем-методистом був організований теоретичний семінар з вихователями на тему «Моє право — мій обов’язок», оформлений стенд з правового виховання, проведена презентація видань про права людини.