Мовленнєвий ярмарок

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі — на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас — багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток — почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України. Мовленнєвий ярмарок який відбувся у закладі 8 листопада розширив знання дітей про рідну мову,діти пригадали потішки, забавлянки, скоромовки, лічилки, заспівали українських пісень та пограли у народні ігри.

Упродовж тижня педагоги провели такі заходи: тематичні заняття «Подорож Україною», «Тарас Шевченко», «Я — українець, моя рідна мова — українська»; літературна вікторина «На галявині казок».

Група №8

Група №10