Слонопотам та кракозябр: діти ліпили нечуваних тварин

Ліплення невиданих тварин 03

Чи чули ви будь-коли про таких тварин, як слонопотам чи кракозябр? Що? Ні? Тоді погляньте і познайомтеся з ними. Цих чудернацьких тварин придумали діти.

Щоб не сумувати довгими осінніми вечорами ми з дітками вирішили трішки пофантазувати і зліпити з пластиліну тварин, яких не існує у природі, і дати їм дивні назви.

Ліплення невиданих тварин 04 Ліплення невиданих тварин 02 Ліплення невиданих тварин 01

Діти залишилися задоволеними від такої цікавої творчої діяльності, яка сприяє їх художньо-естетичному, творчому, сенсерному та мовленнєвому розвитку.

Творіть разом зі своїми дітками, знаходьте для цього час, адже час проведений разом — безцінний!