Гра без правил?

У провінції Енжі в Китаї дитячі садочки не схожі на інші. Діти в них навчаються граючись. Причому в ігри, які придумали самі, а вихователі при цьому беруть участь в них на рівних з дітьми.

Замість іграшок у дітей інструменти з натуральних матеріалів: мотузки, бамбукові драбини, глиняні горщики, бочки, шини та інші предмети повсякденного використання. Діти взаємодіють з цими речами, створюючи свої ігри з власними правилами, в той час як дорослі не втручаються в хід гри.

Щовечора учні переглядають відеозапис своєї гри і обговорюють з викладачем, які відкриття вони зробили за день, що нового дізналися у взаємодії з іншими. Так діти вчаться довіряти один одному, розуміти ближнього, приймати рішення, самостійно виходити з конфліктів і співпрацювати.

Така гра без заздалегідь прописаної інструкції, де діти самі приходять до правил, правил справедливості, чесності, рівноправності, отримала назву Anji Play.