Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2019 році становила 19 484 грн.


Увага!

На 1 вересня 2020 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

  • 2 групи дітей 3-го року життя
  • 1 групу дітей 4-го року життя
Реєстрація на чергу в ДНЗ

Управління освіти м.Рівне

Інфоцентр управління освіти

Матеріали вчителям та учням

Архів

Цитата з книги Джона Холта «Причини дитячих невдач»

Кілька років тому я відвідав «майданчик пригод» в лондонському Холланд-парку. Майданчик був сповнений дерев для лазіння, мотузок для розгойдування й інших «небезпечних» штуковин. Я запитав у молодих людей, завідуючих майданчиком, чи багато дітей отримують тут травми, і вони відповіли: «Ні, тому що ми попереджаємо дорослих, що для них вхід заборонено».

Коли матерям дозволялося входити, вони постійно казали дітям: «Не роби того і не роби іншого, це занадто небезпечно». Дітей настільки дратували і принижували подібні заборони, що вони переймалися бажанням «показати, на що вони здатні», і намагалися з ходу видертися на занадто високе дерево або скористатися занадто складним атракціоном. Опинившись в небезпеці і чуючи крики матерів: «Ти впадеш, впадеш!», Вони невдовзі втрачали координацію і з тріском падали.

Тому керуючі майданчиком служителі відокремили невелику ділянку очікування, де мами могли посидіти і поговорити, але не могли бачити своїх дітей, поки ті користувалися майданчиком. З тих пір, сказали мені служителі, найсерйознішим пошкодженням було легке розтягнення сухожилля ноги. Залишені на самоті з майданчиком, діти дуже розумно підходили до питання, чим їм ризикувати, – хоча, щоб відчути пригоду, трохи ризику необхідно. Одночасно діти вчилися холоднокровності і зібраності в ризикованих ситуаціях.

Переглядів: 187

Залишити коментар

Ви повинні зайти щоб залишити коментар

Що відбулося у ДНЗ:
День знань
Рекомендації
щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину
Недавні записи
Рубрики