Випускний

Випуск із дитячого садка — особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період дошкільного дитинства.

На останньому тижні травня прощалися із своїми випускниками у закладі дошкільної освіти (ясел-садку) №46 «Лелека» вихователі та працівники.

Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне — здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

Група №3:

Група №5: