Поради інструктора з фізичної культури

ФізкультураЩоденно разом із дітьми виконуйте ранкову гімнастику, здійснюйте загартовуючі процедури; виходьте на прогулянки;

Разом з дітьми здійснюйте пішохідні прогулянки, туристичні походи; грайте в рухливі, спортивні ігри; облаштуйте в квартирі спортивний куточок;

Беріть участь разом з дітьми у проведенні свят, розваг, днів здоров’я, зборах, конференціях, лекціях з питань здоров’я та фізичного розвитку дітей, організованих у дошкільному закладі

Наповніть свою душу і серце любов’ю до всіх і всього — передайте це дитині;

Більше посміхайтесь — це запорука злагоди в сім ї, особливо здоров’я вашого і ваших дітей.

Ведіть здоровий спосіб життя, викореніть шкідливі звички.

Пам’ятате, що діти, які систематично займаються фізкультурою, стають не тільки більш здоровими, міцними та загартованими, а й самостійними, рішучими, сміливими, більш наполегливими для досягнення поставленої мети, вони легше входять у дитячий колектив і швидше засвоюють трудові навички.