Виставка «Великдень своїми руками»

25‑26 квітня в ЗДО проходила виставка «Великдень своїми руками», де наші дошкільнята мали можливість ознайомитись із народними традиціями, пов’язаними із святом Великодня. Всі групи долучилися до участі у виставці. На виставці представлено писанки з пап’є-маше; писанки, оздоблені наліпками із пластиліну — пластилінова мозаїка, квілінгом, бісером, паперовими кульками із кольорових серветок, стрічок та використанням інших новітніх технологій образотворчого мистецтва; вишивки, пов’язані з Великодніми святами; вітальні листівки та ікебани. Роботи всіх учасників, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю.