Тиждень безпеки дитини

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Діти дошкільного віку ще малі і беззахисні, тож їх потрібно оберігати від небезпечних предметів, ситуацій, обов’язково навчити обережності. З 22 по 26 квітня 2019 року у закладі було проведено «Тиждень безпеки дитини», який включив у себе тематичні заняття по закріпленню правил дорожнього руху, правил поведінки у природі,поводження з незнайомими людьми.

Треба завжди пам’ятати, що дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Тому саме збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед нами.

Група №1:

Група №5: