Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2019 році становила 19 484 грн.


Увага!

На 1 вересня 2021 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

  • 2 групи дітей 3-го року життя
  • 1 групу дітей 4-го року життя
Реєстрація на чергу в ДНЗ

Управління освіти м.Рівне

Інфоцентр управління освіти

Матеріали вчителям та учням

Архів

Ранній старт у вивчені іноземної мови

Англійська мова сьогодні є невід’ємною складовою навчального процесу дошкільнят. Кількість і якість методик з навчання дітей цього віку англійської мови найрізноманітніша.

Ранній старт у вивчені іноземної мови забезпечує надійний фундамент, на який міцно вляжуться знання, отримані в школі. А дитина, будучи підготовленою і вже розуміючи сам процес навчання, буде готова сприймати нову інформацію, утримувати увагу.

Саме в нашому дошкільному навчальному закладі головним завданням викладача є зацікавити дитину, пробудити бажання займатись з задоволенням. Різні види і форми роботи на занятті не дають дітям нудьгувати ні хвилини.

Барвистий наочний матеріал, зустріч з улюбленими героями, веселі віршики і скоромовки, пальчикові ігри, рухливі пісеньки, театралізовані ігри — це все те, що робить процес навчання невимушеним і захоплюючим. Ми стрибаємо, повзаємо, бігаємо. А ще танцюємо і робимо англійську зарядку. Іноді можна кричати, плескати в долоні, стукати ногами і навіть показувати мову. Тому що навчання дошкільнят іноземної мови та емоції — нероздільні поняття.

Переглядів: 147

Залишити коментар

Ви повинні зайти щоб залишити коментар

Що відбулося у ДНЗ:
День знань
Рекомендації
щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину
Рубрики