Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2017 році становила 16 321,56 грн.

На 1 вересня 2018 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

День української мови

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.

Українська мова — одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Тож нехай материнське українське слово буде для всіх нас оберегом та символом єднання великого народу!

З метою відзначення міжнародного дня рідної мови в нашому дошкільному закладі відбулися заходи шанування української мови, а саме: заняття для дітей всіх вікових груп «Мова рідна, слово рідне». Провели її вихователі старших груп (вихователі Панчук М.М.; Ковальчук Н.Й; Тригуба Т.В.), під час яких діти декламували вірші рідною мовою, ознайомилися з творчістю українських письменників, оберегами українського народу, в другу половину дня проведено вікторину серед дітей старшого дошкільного віку «Клуб мовознавців»; мовно-рухлива гра «Український віночок» для дітей молодшого дошкільного віку.

Група №2:

Група №3: