Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2017 році становила 16 321,56 грн.

На 1 вересня 2018 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

Як запобігти ураженню електричним струмом

• Ніколи не піднімайте (прибирайте) дріт, що лежить на землі; не торкайтеся дротів, які стирчать із землі, звисають зі стовпів або трансформаторних установок.
  • Не торкайтеся дротів, що низько провисають над землею.

• Не торкайтеся дерев, будівель, машин, які безпосередньо контактують із обірваним дротом.
  • Із зони, де розташований обірваний дріт, виходьте «гусячим кроком». У цьому випадку при ходьбі обидві ноги розміщені майже в одній точці з одним електричним потенціалом. Тому напруга між ними не виникне. Не втрачайте рівновагу і не торкайтеся під час ходьби інших предметів, людей, землі.
  • Якщо ви побачили потерпілого поряд із обірваним дротом, надавайте йому допомогу лише після того, як відключите електроживлення. Якщо це не вдалося зробити, викличте швид­ку і не наближайтеся до нього. Спробувати самостійно звільнити потерпілого від напруги можна, лише якщо ви впевнені, що провід низької (до 1 кВ] напруги. Для цього використо­вуйте засоби електрозахисту.
  • Не використовуйте несправні електроприлади.

• Не вмикайте прилади в електромережу мокрими руками.
  • Дотримуйтеся правил безпеки під час поводження з електроприладами.
  • Під час роботи з електроприладами використовуйте засоби захисту — ізолювальні наклад­ки і підставки, діелектричні рукавички, ковпаки, калоші й килимки, переносне заземлен­ня, інструменти з рукоятками, виконаними з ізоляцією, спеціальний захисний одяг, захисні екрани, перегородки, попереджувальні знаки і плакати.
  • Не перебувайте в небезпечній зоні поблизу дії приладів довго. Наближатися до джерел стру­му варто лише на відстань, що дорівнює довжині ізолювальної частини захисних засобів. Під час роботи з пристроями напругою від 330 кВ обов’язково використовуйте спецодяг.
  • Під час дощу й грози призупиніть усі роботи.