Семінар для вихователів міста «В.О. Сухомлинський: науково-педагогічна спадщина та сучасна освіта»

23 січня  2019 р. у закладі відбувся семінар-практикум для педагогів міста на тему «В.О.Сухомлинський: науково-педагогічна спадщина та сучасна освіта».

Мета семінару: пропагувати педагогічні, гуманістичні ідеї В.О.Сухомлинського, розширити знання педагогів про гуманістичну культуру та її основні складові.

У теоретичній частині семінару був проведений аналіз та визначено значення ідей Василя Сухомлинського для сучасної освіти, у практичній частині педагоги переглянули заняття «Подорож у країну Доброти» (старший дошкільний вік, вихователь Тригуба Т.В.) та розглянули педагогічні ситуації та вправи, які допомогли кожному учаснику усвідомити особисту відповідальність за розвиток дитини.