Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2017 році становила 16 321,56 грн.

На 1 вересня 2019 року дошкільний заклад буде набирати таку кількість дітей:

Новорічний ранок у групі №9

Новий рік — саме довгоочікуване свято. Багато хто любить зиму через це свято. Всі люди чекають новорічного чарівництва. Кожен вірить, що в новорічну ніч виконуються всі бажання.

Особливо чекають Новий рік діти, адже Дід Мороз повинен принести їм купу подарунків. А як хочеться побачити справжнього Діда Мороза, коли він вночі кладе під ялинку подарунки.

Новий рік це свято, яке об’єднує людей, він дає віру в щось світле, нове і цікаве. Позаду, залишається все погане, все старе і непотрібне. У новий рік потрібно нести тільки найсвітліші почуття, найкращі наміри, адже багато залежить і від нас, яким буде наступаючий новий рік і що він нам принесе.