Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2019 році становила 19 484 грн.


Увага!

На 1 вересня 2021 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

  • 2 групи дітей 3-го року життя
  • 1 групу дітей 4-го року життя
Реєстрація на чергу в ДНЗ

Управління освіти м.Рівне

Інфоцентр управління освіти

Матеріали вчителям та учням

Архів

Поради музичного керівника

Як починати слухати музику з дитиною

Шановні батьки!

Якщо Ви хочете, щоб серце Вашої дитини прагнуло до Добра, Краси, Людяності, спробуйте навчити її любити і розуміти музику! Вчить її, навчайтеся разом з нею! Фахівці з різних галузей дошкільної психології, педагогіки мистецтва радять починати займатися музикою вагітним мамам ще у період вагітності, а продовжувати зразу від народження дитини для формування гармонійної особистості засобами музики. Музичне мистецтво є джерелом духовності, засобом активізації всіх творчих здібностей дитини, звичайно за умов систематичних занять і не лише у дошкільних навчальних закладах, а і дома.Прихильники раннього виховання мистецтво рекомендують батькам не втратити можливість формування гарного смаку у малюків, розуміння ними характеру та образності музики, величезного естетичного впливу на всю психіку дитини, її позитивний та гарний настрій.

Читати далі »

Консультації для батьків щодо музичного виховання дітей

Музичне виховання – частина естетичного виховання дитини. Естетичне виховання проходить через ознайомлення дітей з різними видами мистецтва (музика, образотворче мистецтво, театр, хореографія, література, фольклор). Музика розвиває музичну культуру і формує позитивні якості особистості. Музика ,більше, ніж інший вид мистецтва, доступна дитині.

Читати далі »

Поради на кожен день для музичного розвитку дитини

Читати далі »

Гігієна співочого голосу в дитини

  • Обираючи вокальну студію, поцікавтеся періодичністю та тривалістю занять.

Читати далі »

«Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами музичного мистецтва»

Важливим завданням патріотичного виховання в дошкільному навчальному закладі є прищеплення дітям чіткого знання власної історії, культури, мистецтва тощо. Одним із майданчиків, на якому можна виховати в дітей патріотизм та заглибити їх у дивовижно розмаїтий світ українства є музичні заняття.

Читати далі »

Значення сімейного виховання як найважливішого засобу музичного розвитку дітей

Музичне виховання в сім’ї.

Музичне виховання дитини — це частина духовно-морального виховання.

Читати далі »

Як навчати музики найменших

Дитина музика 1

На допомогу батькам і педагогам: «Як навчати музики найменших»
За методикою «Виховання талантів» Сініті Судзукі
(муз керівник Кулікова Л. І.)

Гра на дитячих музичних інструментах — важлива складова музичного виховання дітей. Цей вид роботи сприяє розвиткові психічних процесів, формуванню музичного сприйняття і слуху, чуття ритму, вмінню координувати свої рухи. Крім того дозволяє дитині відчути себе суб’єктом музичної творчості. Тому вкрай важливо долучати малят до гри на інструментах якомога раніше.

Читати далі »

Правила відвідування театру

Ширма-консультація для батьків

(Музкерівник Кулікова Л. І).

Дитина театр вистава 2

Завіса відкривається

Здавалося б, у вік телевізорів та DVD можна було б не ставити дивного питання: «Чи любите ви театр? Ходите туди зі своєю дитиною?». Недовго у відповідь почути: «Та він багато мультфільмів по телевізору дивиться!»

На це скажемо дуже коротко: як би екранні тіні не наповзали на наше життя, вони не зможуть замінити театру (особливо для дитини), як не зможе магнітофон замінити живу мову. Тому спрямуємо наші сили і час на вирішення іншої проблеми: не НАВІЩО ходити з дитиною в театр, а ЯК ходити.

Читати далі »

Що відбулося у ДНЗ:
День знань
Рекомендації
щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину
Рубрики