Поради музичного керівника

Як починати слухати музику з дитиною
Шановні батьки!
Якщо Ви хочете, щоб серце Вашої дитини прагнуло до Добра, Краси, Людяності, спробуйте навчити її любити і розуміти музику! Вчить її, навчайтеся разом з нею! Фахівці з різних галузей дошкільної психології, педагогіки мистецтва радять починати займатися музикою вагітним мамам ще у період вагітності, а продовжувати зразу від народження дитини для формування гармонійної особистості засобами музики. Музичне мистецтво є джерелом духовності, засобом активізації всіх творчих здібностей дитини, звичайно за умов систематичних занять і не лише у дошкільних навчальних закладах, а і дома.Прихильники раннього виховання мистецтво рекомендують батькам не втратити можливість формування гарного смаку у малюків, розуміння ними характеру та образності музики, величезного естетичного впливу на всю психіку дитини, її позитивний та гарний настрій.

Консультації для батьків щодо музичного виховання дітей
Музичне виховання – частина естетичного виховання дитини. Естетичне виховання проходить через ознайомлення дітей з різними видами мистецтва (музика, образотворче мистецтво, театр, хореографія, література, фольклор). Музика розвиває музичну культуру і формує позитивні якості особистості. Музика ,більше, ніж інший вид мистецтва, доступна дитині.
«Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами музичного мистецтва»
Важливим завданням патріотичного виховання в дошкільному навчальному закладі є прищеплення дітям чіткого знання власної історії, культури, мистецтва тощо. Одним із майданчиків, на якому можна виховати в дітей патріотизм та заглибити їх у дивовижно розмаїтий світ українства є музичні заняття.
Значення сімейного виховання як найважливішого засобу музичного розвитку дітей
Музичне виховання в сім’ї.
Музичне виховання дитини — це частина духовно-морального виховання.
Як навчати музики найменших
На допомогу батькам і педагогам: «Як навчати музики найменших»
За методикою «Виховання талантів» Сініті Судзукі
(муз керівник Кулікова Л. І.)
Гра на дитячих музичних інструментах — важлива складова музичного виховання дітей. Цей вид роботи сприяє розвиткові психічних процесів, формуванню музичного сприйняття і слуху, чуття ритму, вмінню координувати свої рухи. Крім того дозволяє дитині відчути себе суб’єктом музичної творчості. Тому вкрай важливо долучати малят до гри на інструментах якомога раніше.
Правила відвідування театру
Ширма-консультація для батьків
(Музкерівник Кулікова Л. І).
Завіса відкривається
Здавалося б, у вік телевізорів та DVD можна було б не ставити дивного питання: «Чи любите ви театр? Ходите туди зі своєю дитиною?». Недовго у відповідь почути: «Та він багато мультфільмів по телевізору дивиться!»
На це скажемо дуже коротко: як би екранні тіні не наповзали на наше життя, вони не зможуть замінити театру (особливо для дитини), як не зможе магнітофон замінити живу мову. Тому спрямуємо наші сили і час на вирішення іншої проблеми: не НАВІЩО ходити з дитиною в театр, а ЯК ходити.