Доводимо до Вашого відома, що вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в 2019 році становила 19 484 грн.


Увага!

На 1 вересня 2021 року ЗДО буде набирати таку кількість дітей:

  • 2 групи дітей 3-го року життя
  • 1 групу дітей 4-го року життя
Реєстрація на чергу в ДНЗ

Управління освіти м.Рівне

Інфоцентр управління освіти

Матеріали вчителям та учням

Архів

Новини

День свого унікального таланту

Читати далі »

Граємо з дітьми вдома

Все життя дитини пов’язане з грою. Що менша вона, то більше часу має виділятися для ігор. Діти ще не вміють самостійно гратися, у них малий життєвий досвід і досвід поводження з іграшками. Протягом всього дошкільного віку їм треба пройти довгий шлях розвитку ігрової діяльності. Дітей треба вчити гратися. Для того, щоб правильно і цікаво організувати ігри, важливо викликати у дітей життєрадісний настрій, активну поведінку: вчити гратися з іграшками, дбайливо до них ставитися, помічати їх привабливість та красу, виховувати бажання гратися разом, прагнути до спілкування, співчуття, доброзичливого ставлення одне до одного.

Для розвитку радісних, цінних у виховному значенні ігор дітям слід давати різні іграшки, посібники. Ігри належить супроводжувати казками, віршиками, потішками, примовлянками тощо.

Сподіваємось, що ігри, запропоновані нами, допоможуть цікаво і не без користі провести вільний час, поєднати хатню роботу із спілкуванням з дитиною і, навіть, зробити прогулянку не тільки цікавою, але й корисною.

Тож грайте з дітьми, або дозволяйте їм гратися за своїм бажанням. Грайтеся з задоволенням і розумом.

Читати далі »

День  гудзика

Цікаве свято — Всесвітній День ґудзиків — відзначається щорічно 16‑го листопада.

Найдавніші ґудзики або предмети, схожі на сучасні ґудзики, використовувалися виключно як прикраси, а не для застібання.

До Дня ґудзика з дітьми старшого дошкільного віку цікаво та захоплююче було проведено заняття «Подорож ґудзика». Діти із задоволенням грали в дидактичні ігри «Мозаїка з гудзиків», «Виклади за зразком», «Чарівний мішечок», в яких закріплювати знання кольору, форми і розміру, розвивали дрібну моторику рук, уяву, розширювали формування творчого та логічного мислення.

Читати далі »

Мовленнєвий ярмарок

Дошкільники знають-щоб повідомити дорослим про свої бажання, потрібно скористатися мовою. Немовлята «розмовляють» із батьками у власний спосіб.

На планеті Земля є близько двухсот держав. Кожна – має державну мову. При цьому кожну країну населяють люди різних національностей. Аби розуміти одне одного, крім рідної мови, вони мають знати мову країни в якій живуть.
День української писемності та мови ми відзначаємо 9 листопада починаючи з 1997 року.

Цього дня педагоги провели такі заходи : тематичні заняття «Подорож у країну мови»; «Я – українець»; читали вірші про мову, ознайомилися з творами українських письменників,пригадали скоромовки, чистомовки, прислів’я.

Читати далі »

Свято осені

Читати далі »

День кухаря

Читати далі »

Всесвітній день миття рук

Читати далі »

Виставка спільних робіт батьків та дітей «Осінні фантазії»

Читати далі »

Посвята в козачата

12–13 жовтня у закладі для вихованців старших груп відбувся тематичний ранок «Посвята в козачата» на якому дітей ознайомили з традиціями козаків, побутом та звичаями, з заповідями справжніх козаків.

Читати далі »

Всесвітній день пошти

Сучасний світ електронних комунікацій не сприяє ознайомленню дітей із професією поштаря — та й із поштовою службою загалом. Більшість із них пов’язують слова «написати лист» і «поштова скринька» з інтернетом, комп’ютером та клавіатурою. Аби долучити дошкільників для світу професій дорослих, зокрема допомогти з’ясувати, для чого потрібна саме ця, у закладі влаштували тематичні заходи, рольові ігри.

Читати далі »

Пам’ятка для батьків «Як підтримати дитину під час адаптації до дитячого садочка»

Налаштуйтеся на позитив

Розкажіть малюку, що дитячий са­док — це цікаве місце, де він грати­меться, дізнається багато нового та знайде друзів. Опишіть свої позитивні спогади про власний дошкільний за­клад. Пам’ятайте, що негативні думки шкодять не лише вам, а й дитині. Якщо батьки погано ставляться до дитячого садка та вихователя, дитина теж почува­ється некомфортно. Вона відчуває вну­трішнє протиріччя: «Мені подобається вихователька, а мама з татом говорили про неї погано».

Дослухайтеся до порад

Вихователі — фахівці, які вивчали дитячу психологію. Тому їм легко по­мітити проблему та одразу почати над нею працювати. Дослухайтеся до реко­мендацій педагога, а не відмахуйтеся від них зі словами: «Нічого, переросте». Якщо, вихователь рекомендує зверну­тися по допомогу до логопеда чи іншого спеціаліста, не нехтуйте його порадою. Своєчасне розв’язання проблеми допо­може дитині уникнути зайвих комплек­сів, а батькам — зберегти нерви та за­ощадити гроші на подальше лікування.

Не лякайте дитину

Деякі діти щиро хвилюються, коли настає час розлучатися. Вони можуть плакати й чіплятися за батьків. Тоді мама чи тато відволікає увагу дитини на щось інше й… тікає. У жодному разі цьо­го не робіть. Дитина може подумати, що ви просто розчинилися в повітрі та ні­коли її не заберете. Звісно, що після та­кого «фокусу» повертатися до дитячого садка їй не захочеться.

Будьте чесними

Не обіцяйте дитині ідилію. Коли вмовляєте її піти до дитячого садка, не «заманюйте» смачною кашею та іграми з керованими машинками. Перші кілька разів дитина повірить, але згодом зро­зуміє, що батьки її обманюють або про­сто нічого про дитячий садок не знають. Тому розповідайте лише про те, у чому ви впевнені.

І навпаки — не забарвлюйте все в темні кольори. Не змушуйте дитину від­чувати зайвий тягар обов’язків: «Ми щодня ходимо на роботу, а твоя робо­та — ходити до дитячого садка». Нато­мість поясніть дитині, що всюди є плю­си та мінуси. І навіть якщо виникнуть проблеми, ви завжди готові вислухати та допомогти в будь-якій ситуації.

Відмовтеся від підкупу

Коли вже біля дверей дитячого сад­ка дитина тупає ніжкою та говорить: «Не піду!» — виникає бажання чимось її «задобрити». Батьки обіцяють нову ляльку чи морозиво — і проблеми нібито немає. Але насправді це лише погіршує ситуацію. Ви й не помітите, як така по­ведінка почне проникати в інші сфери життя та згодом дитина казатиме: «При­брати іграшки? А що мені за це буде?»

Дотримуйтеся правил

Пам’ятайте, що в дитячому садку є певні правила, які допомагають упоряд­кувати життя дітей. Тож ознайомтеся з ними та намагайтеся їх дотримуватися. Наприклад, вчасно приводьте та заби­райте дитину, не приносьте заборонені предмети, не давайте малюку із собою ліки тощо. Щоб уникнути сліз, завчасно поясніть ці правила дитині, поміркуйте разом, чому вони важливі

Розв’язуйте конфлікти конструктивно

Не роздувайте з мухи слона. Переплу­тані рукавички чи не та футболка — це не причини псувати взаємини з люди­ною, яка щодня взаємодіє з вашим малю­ком. Якщо у вас є прохання чи побажан­ня, формулюйте його доброзичливо.

Серйозні конфлікти теж розв’язуйте не з позиції «от я зараз їй покажу». Стри­муйте зайві негативні емоції, вони лише зіпсують усім настрій. Пам’ятайте, що над­то бурхлива реакція може не лише збенте­жити дитину, а й надати ш зразок неадек­ватної поведінки. Тому, що б не трапилось у дитячому садку, ніколи не обговорюйте негативні моменти в присутності дитини.

 

Міжнародний день музики

Музика є універсальною мовою без кордонів. Музика для дитини — це світ радісних переживань. Щоб відкрити перед дитиною двері в цей світ, потрібно розвивати в неї здібності, передусім музичний слух та емоційний відгук. Інакше музика не виконає свої виховні функції. Музика здатна приборкувати і «запалювати», спонукати до творчості та нестандартного мислення. А загалом — допомагає виховувати людину.

Читати далі »

День винахідника

 

Група №3

Група №4

Група №6

Група №7

Група №8. “Розчинні та нерозчинні речовини”

Група №9. Експерименти з водою

Група №10

Група №11. Експерименти з водою

День творчості

Малюки з великим задоволенням ліплять фігурки чоловічків і тварин, різноманітні фрукти, квіти і багато іншого. Пластилінові композиції кожного разу переносять нас у світлий казковий світ, де все крихітне, фантастичне і сповнене чудес. Сьогодні малята виліпили своїх улюблених героїв мультфільмів.

Читати далі »

Моя перша книга

7 вересня у закладі пройшов День книги. У групах педагоги ознайомили дітей з цікавими фактами про те як створювалися перші книги, розглянули цікаві ілюстрації, та спробували створити власні книги.

Читати далі »

Що відбулося у ДНЗ:
День знань
Рекомендації
щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину
Рубрики